Kontakta oss

Foto: Mostphotos

Här hittar du kontaktuppgifter till skolan.

Expedition

Britt-Marie Westerberg
Rektorsekreterare Åk. 7-9
08-606 83 47
britt-marie.westerberg@haninge.se

Ingela Westling
Expedition Åk. F-6
08-606 75 79
ingela.westling@haninge.se

Ann-Louise Olofsdotter
Intendent
08-606 75 77
ann-louise.olofsdotter@haninge.se

Skolledningen

Jesper Samuelsson
Rektor
08-606 75 55
jesper.samuelsson@haninge.se

Camilla Lindblad
Biträdande rektor F-6
08-606 84 33
camilla.lindblad@haninge.se

Maria Svedlöf Lexander
Biträdande rektor 7-9
08-606 55 66
maria.lexander@haninge.se

Låg- och mellanstadium samt fritids

Fritidshem Stjärnan åk. F-1
08-606 51 41
072 719 6904

Fritidshem Kometen åk. 2-3
08-606 90 79
073 059 9629

Vaktmästare/kökschef

Richard Wessman
Vaktmästare
08-606 48 66
richard.wessman@haninge.se

Mats Mirén
Kökschef
08-606 75 72
mats.miren@haninge.se

Senast uppdaterad: 24 augusti 2021